תוספת חדר

בניית חדר נוסף – שדרוג הנכס ואיכות החיים

בימים בהם שוק הנדל"ן מצוי בבועה ועבור רבים מאיתנו חלום הדירה הולך ומתרחק.
בניית חדר נוסף בבית, בשיטת בניה קלה, יכולה להוות פתרון חלופי, זול יותר ויעיל לא פחות.

בניית חדר נוסף – שיטה אחת, יתרונות רבים

שיטת הבניה הקלה, המתבססת על חומרי גלם שונים ביניהם פרופילי אלומיניום ופאנלים מבודדים, הביאה לחיינו עולם שלם של אפשרויות בניה. בין היתר, הוספת חדר לבית תוך זמן קצר וללא הרבה עבודה. נשמע לכם טוב מדי בכדי להיות מציאותי? ממש לא. שיטת הבניה הקלה מאפשרת זאת תוך פרק זמן קצר במיוחד. מאחר ומרבית העבודה נעשית בשטח המפעל, אתם נהנים מחדר נוסף בפחות מיומיים של עבודה. הודות לכך, נחסכים מכם מרבית הרעש, הלכלוך והבלגן הנלווים לתהליך הבניה.

בנוסף לכך, בניית חדר לבית בשיטת הבניה הקלה נעשית תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים המעניקים לכם בידוד מושלם מפני תנאי מזג האוויר. הבידוד כל כך מושלם עד כי אתם נהנים מחיסכון ניכר בעלויות החימום והקירור של החדר והסביבה נהנית מחיסכון ניכר מתצרוכת האנרגיה המשמשת לכך. הבניה הקלה מעניקה לכם גם בידוד מפני רעשים ועמידות גבוהה של המבנה וכמובן גם רמת גימור גבוהה ויכולת עיצוב גמישה. כל זאת הודות לפנלי אלומיניום מבודדים אותם אנו מייצרים בעילית אלומיניום. כל פנל מבודד כזה מיוצר בשילוב של אלומיניום עם פוליסטרין F20, הנחשב לחומר מבודד ברמה גבוהה. זהו למעשה קלקר מוקצף, אשר עמיד בפני מים ושומר על טמפרטורה קבועה.

סגירת מרפסת לצורך בניית חדר נוסף

הפיכת המרפסת לחדר קטן הופכת עם השנים למקובלת עבור מי שרוצה להגדיל את שטח מגוריו. חדר סגור, לעומת מרפסת פתוחה, נותן פרטיות ואפשרות לקירוי המרחב. אם יש לכם מרפסת פתוחה והגעתם לשלב בו מתאים לכם לסגור אותה, רצוי תחילה להתייעץ עם מהנדס מבנים ועם אדריכל הבניין.
כך תדעו אם יש צורך לחזק את בסיס המרפסת, לפני שמוסיפים לה מסגור מפנלי אלומיניום. 

קירות מרפסת, בשונה מקירות רגילים של בית, אינם צריכים לשאת את כובדו של הגג או של קומות נוספות. למרות שניתן לשפר ולחזק את הקירות הללו, האופציה הטובה יותר תהיה פשוט להשתמש במסגור אלומיניום. זהו חומר קל משקל, אשר לא מעמיס על בסיס המרפסת. אם היינו משתמשים בקירות "רגילים" הם היו כבדים מדי לבסיס המרפסת. הסגירה נעשית תוך כדי חשיבה עיצובית, בכדי שהתוספת תתאים לחזית הקיימת מבחינה אסתטית. כלומר, סגירת מרפסת באמצעות פנלי אלומיניום משולבים גג מבודד וחלונות, או סגירת פנלים כללית עם ציפוי טיח או קרמיקה.

קל וזול יותר מלעבור דירה

עם כל כך הרבה יתרונות, מה הפלא שבשנים האחרונות הפכה השיטה לפופולרית במיוחד? בניית חדר בשיטת הבניה הקלה אינה יקרה יותר מכל תוספת בניה בשיטה הישנה והמוכרת. עלות חומרי הגלם היוקרתיים והאיכותיים המשמשים את השיטה מתקזזת עם עלויות נמוכות במיוחד של תהליך העבודה, הפשוט והקצר יותר בצורה משמעותית מזה שבשיטה הישנה.

בניית החדר אם כן יכולה לפתור עבורכם את הבעיה של חוסר מקום אחסון בבית, חוסר בחדר מגורים בבית או סתם רצון להרחיב ולשנות את המתאר הפנימי של הבית, מבלי שתצטרכו לעבור דירה. כמובן שלא מדובר רק בפתרון זול יותר, אלא גם בפתרון מהיר יותר, נוח יותר ובלא מעט מקרים רצוי יותר, שכן לא כולנו ממהרים לעזוב את ביתנו החם והאהוב. חדר נוסף בבית מאפשרת לכם להישאר במקום האהוב עליכם ולהפוך אותו לאהוב עוד יותר. 

בואו לממש את הפוטנציאל של הבית שלכם

כולנו חולמים על בית גדול ומרווח, בו יהיה די מקום לנו ולחפצים השונים הנלווים אלינו. עם זאת, לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו לעבור דירה וכמובן שחלקנו גם כלל לא רוצים בכך. אם הבית שלכם הינו בעל פוטנציאל להרחבה הרי שגם אין לכם סיבה לעשות זאת. הוספת חדר בבית יכולה לפתור עבורכם את הבעיה, מבלי שתיגררו להוצאות מיותרות, כאב ראש ובלגן הנלווים למעבר דירה. נהפוך הוא.עם בניה מהירה תוך יומיים בלבד של עבודה ואתם יכולים ליהנות מן התוצאה.

חברת עילית אלומיניום מזמינה אתכם לתאם פגישת הכרות ללא התחייבות לבחינת הפוטנציאל הקיים בבית שלכם. צרו קשר ונשמח לצרף אתכם למשפחת הלקוחות הענפה והמרוצה שלנו.

שאלות ותשובות

ברמת העיקרון, ניתן לבצע תוספת בכל בית, אפילו בתוך בניינים. כל אדם שמעוניין להוסיף כמה מטרים רבועים אל הבית שלו, יכול לעשות זאת בקלות וביעילות. במידה ויש לכם את האישורים הנכונים, אתם יכולים להרחיב את הבית על חשבון חלק מהגינה, תוכלו לבנות על הגג, ובנוסף גם לסגור את מרפסת השמש שלכם – אופציה גם לגרים בבניין.

אם מוסיפים חדרים או חללים אל פנים הבית באופן הקלאסי של יציקות בטון זה עלול לקחת זמן רב ואפילו כמה חודשים טובים. בעלית אלומיניום, תוכלו לבצע תוספת באמצעות שיטת הבניה הקלה. בשיטה זו, התוספת מתבצעת על ידי תכנון הנדסי מדוקדקו הכולל לוחות אלומיניום איכותיים ומעוצבים, המאפשרים הוספת חללים וחדרים שלמים כמעט בן לילה. רק מודדים את המרחב אותו רוצים להגדיל, סוגרים באמצעות ליווי ויעוץ שלנו את צורת המבנה ואת רמת הגימור שלו ובונים תוספת חדר באופן פשוט, מהיר וקל ביותר.

אחד היתרונות הכול כך ייחודיים של תוספת לבית באמצעות שיטת הבניה הקלה, היא האפשרות לשנות דעה, סגנון או העדפה בשבריר של שנייה. כשם שההתקנה פשוטה ומהירה כל כך באופן יחסי, כך גם הפירוק וההרכבה מחדש. על ידי תכנון מראש תוכלו למשל, להוריד את סגירת המרפסת שביצעתם ולהחזיר אותה לקדמותה, ומצד שני, תוכלו לפרק את הקיר שהתקנתם ולחבר אותו כמה מטרים אחורה בכדי להרחיב או להקטין אותו מחדש.

בהקשר של תוספת בניה, אפשרויות העיצוב רחבות ביותר, כזו שלעיתים אפילו אינה מתאפשרת בבניה קלאסית, עם שימוש בבטון וכדומה. הפרופילים השונים ניתנים לעיצוב וסידור מבעוד מועד, כך שתוכלו להזמין את הקיר מורכב כבר עם החלונות וחיבורי החשמל הרלוונטיים השונים אותם תרצו ובנוסף גם לקבוע את הצורה של חיבורי התאורה בתקרה, את סוג הדלת, החלונות, הנישות ועוד.

תלוי לאיזו עבודה. שיטת בניה קלה עדיפה בפרמטרים רבים על בנייה מבטון, בעיקר אם מדברים על תוספת בניה. כאשר יש לנו את בסיס הבית שעשוי מבטון ואנחנו מעוניינים להוסיף לו עוד כמה קירות וחדרים מסביב, אין צורך להוסיף עוד יציקות בטון ושלל פריטים מלכלכים אחרים, בנוסף, התכנון של בניה קלה הוא פשוטו כמשמעו – קל ונוח, ועל כן לא מסתבכים יתר על המידה עם חגורות בטון, בלוקים, שרטוטים מסובכים ושאר ירקות.

בניה קלה מאפשרת לתוספות הבניה השונות להיות מהירות הרבה יותר מבניית בטון, מלכלות הרבה פחות, איכותיות מבחינת חומרים ובידוד מפני טמפרטורות חיצוניות, טובות לסביבה בשל שימוש יעיל בחומרים וחזרה לשגרה באופן הכי מהיר ופשוט שיכול להיות. כל מה שנותר הוא להרכיב, וליהנות מהבית החדש.

פרופילים טרמיים

מערכת פרופילי אלומיניום טרמית מונעת רטיבות ו"הזעה" בנקודות החיבור בזמן הפרשי טמפרטורה בין הפנים לחוץ.

עלות הבניה

בעקבות העובדה שאין צורך בכמות עובדים מסיבית ובאתר בניה שלם, העלות של בניה קלה זולה בצורה משמעותית.

להמשיך להתגורר במבנה

מכיוון שהבניה שקטה ומהירה, ניתן בזמן הבניה להתגורר עדיין במבנה ואין צורך לעבור לרגל שיפוצים.

בידוד מעולה

בניה קלה נחשבת לבעלת כושר בידוד גבוה ביותר, שומרת על הטמפרטורה הקיימת ומונעת מרעש ורטיבות לחדור פנימה.

בניה מהירה

בניה קלה זו שיטה שמאפשרת לבנות במהירות רבה וחוסכת המון זמן עבודה.

ניקיון

בניה קלה נעשית בסביבה נקיה מאוד באופן יחסי לאתר בניה רגיל ונחשבת גם לבניה ירוקה שלא מזהמת את הסביבה.
ליעוץ מקצועי ללא תשלום וקבלת הצעת מחיר משתלמת