בניה חכמה – גם לקבל יותר וגם לחסוך בכסף

בניה לאנשים חכמים שרוצים את הטוב ביותר לבית שלהם

שיטת הבניה הקלאסית מפנה את מקומה בשנים האחרונות לטובת שיטת בניה מתקדמת יותר, מהירה יותר ואיכותית יותר שזכתה למספר כינויים ביניהם בניה קלה, בניה מתועשת וגם בניה חכמה. את כולם אגב, הרוויחה ביושר.

לחתוך מידות של מוטות

בניה במאה ה- 21

מה הופך את שיטת הבניה הקלה לשיטה חכמה? איזה עוד שם ניתן לתת לשיטת המעניקה לכם בניה בעלת עמידות גבוהה, ברמת גימור גבוהה, עם התחשבות מרבית בסביבה, אשר אינה דורשת תחזוקה ואפילו חוסכת לכם כסף. בניה קלה היא שיטת הבניה של המאה ה- 21 והסיבות כולן במאמר שלפניכם.

על איכות לא חייבים לשלם יותר

שיטת הבניה החכמה עושה שימוש, בהתאם לשמה, בחומרים חכמים לא פחות. השיטה מתבססת על השילוב בין פרופילי אלומיניום איכותיים לבין פנלים מבודדים.

האלומיניום נחשב לחומר חזק, יציב ובעל עמידות גבוהה. יתרה מכך, האלומיניום הינו חומר שאינו מחליד ולכן מתאים ביותר הן לבניה פנימית והן לבניה חיצונית מבלי שתדרשו לדאוג לתחזוקה. הפנלים המבודדים עשויים פוליסטירן, המעניק למבנה רמת בידוד גבוהה, יותר מבכל שיטת אחרת.

סימון פרופיל אלומיניום

השימוש בחומרי גלם איכותיים, מתקדמים וחדישים מעניקה למבנה עמידות גבוהה לאורך שנים רבות ואתם נהנים מתוצר איכותי יותר מבעבר, במחיר די זהה. הסיבה לכך נעוצה בעיקר בעובדה כי עלויות העבודה בשיטת הבניה החכמה זולות משמעותית מאלו בשיטה הישנה, ומתקזזות עם עלויות חומרי הגלם האיכותיים.

שומרים על הסביבה ועל הכסף בארנק

בשנים האחרונות, אנו מייחסים יותר ויותר חשיבות לשמירה על איכות הסביבה. אנו נמנעים משימוש בחומרים מזהמים, מקפידים למחזר נייר, בקבוקי זכוכית, ועוד. בניה זו מאפשרת לנו ליהנות משיפוץ או תוספות בניה הנחשבות ידידותיות לסביבה. מדוע?

ראשית, רוב תהליכי העבודה נעשים בשטח המפעל, ולא אצלכם בבית. הודות לכך, גם הפסולת המיוצרת בתהליך העבודה נותרת בשטח המפעל ומונעת זיהום אוויר וזיהום סביבתי בשטח המגורים שלכם.

קדיחה בפרופיל אלומיניום

שנית, היא עושה כאמור שימוש בחומרי גלם איכותיים ומתקדמים המעניקים למבנה רמת בידוד גבוהה במיוחד. הודות לכך, החלל אינו מושפע כמעט מתנודות הטמפרטורות ומכאן שאתם נהנים מחיסכון משמעותי בהוצאות הנלוות לחימום ולקירור של החללים הפנימיים של הבית, בעוד הסביבה נהנית מחיסכון בכמות האנרגיה הנצרכת לצורך כך.

וכל זה בלי כאב ראש

כפי שכבר ציינו, מרבית העבודה בשיטת הבניה הזאת נעשית הרחק מהבית שלכם, בשטח המפעל. הודות לכך אתם נהנים מתהליך בניה קצר במיוחד בבית שלכם, פחות מיומיים עבודה. לא רק שהדבר תורם כאמור לחיסכון בעלויות העבודה, הוא חוסך גם בכמות הרעש, הלכלוך, הבלגן ואי הנוחות הנלווים בדרך כלל לתהליכים של בניה ושיפוץ.

חיתוך פרופיל אלומיניום

פגישת ייעוץ אישית ללא התחייבות

אם אתם רוצים ליהנות מהרמה הגבוהה ביותר לא רק של חומרי הגלם, אלא גם של תהליך העבודה והשירות אנחנו בחברת עילית אלומיניום מתחייבים לעשות הכל בכדי להעניק לכם את כל אלו במקום אחד. כבר למעלה מ- 30 שנה שאנו מציעים פתרונות בניה מתקדמים ואיכותיים בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל בית. צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ אישית ללא התחייבות.