בניית פרגולות אלומיניום: הזדמנות חדשה ליהנות מהבית

הקמת פרגולות היא הפנטזיה של כל ישראלי בעל מרפסת ולא בכדי: השמש הקופחת והגשם הממטיר (כשהוא מואיל בטובו להגיע…) מצריכים הערכות מיוחדת בדמות פרגולה למרפסת. בנייתן מאלומיניום היא הבשורה החדשה והמבטיחה ביותר כיום – כשעמידות, אסטתיקה וטכנולוגיה מתקדמת, הם המרכיבים העיקריים בסיפור ההצלחה הזה.

בניית פרגולה עם עילית אלומיניום

בניית פרגולות היא עניין ישן נושן, המחזיר אותנו באופן רומנטי למדי ליקבים המוריקים של טוסקנה, לבקונים רחבי ידיים שבצילם חסו איטלקים אנינים ולעיתים שיכורים… אבל נוסטלגיה לחוד ופרקטיקה לחוד. בשנים האחרונות, החליפו את פרגולות העץ הישנות – פרגולות האלומיניום החדישות. עיצובים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות מאפשרים כיום הקמת פרגולות יוצאות דופן, המתאימות ללקוח בדיוק רב, ככפפה ליד.

האלומיניום נחשב לחומר עמיד ואיכותי המאפשר בניית יסודות מוצקה, עם אפשרות לתכנן באופן מדויק את המבנה, בהתאם לצרכי הלקוח. להבדיל מהעץ הישן והטוב, האלומיניום שומר על מראהו לאורך שנים רבות ואף עמיד בפני שמש, גשם, מני מזיקים שונים וחלודה. מי שברשותו פרגולת עץ מבין כמה עבודת תחזוקה דרושה כדי לשמור על מראה אסטתי ומושלם לאורך זמן.

גג אלומיניום דמוי עץ

אך אם חשבתם שפרגולה מאלומיניום הינו מוצר נטול שיק ויופי, חישבו שוב. די לראות את מגוון הדגמים המרהיבים באתר כדי להבין שעם הטכנולוגיה העומדת לרשותנו היום ניתן לעסוק בבניית פרגולות אלומיניום בכל גודל, בכל צורה ואפילו בכל רמת גימור. על פרגולה מאלומיניום דמויית עץ כבר שמעתם…? הנה עוד כמה הצעות לפרגולות מאלומיניום:

פרגולה תלויה ללא עמודים

אם ברצונכם לנצל באופן מקסימלי את שטח המרפסת, פרגולה תלויה ללא עמודים – היא הפתרון עבורכם. פרגולות תלויות, כשמם כן הם, ניתלות מעל המרפסת, על ידי חיבור חזק לקיר התומך. פרגולה תלויה היא פתרון נהדר למרפסות שמש בעלות מימדים קטנים, או עבור מרפסות שאין בהם אפשרות להתקין עמודים. יתרה מכך, יש המעדיפים פרגולות תלויות, לאו דווקא בשל יתרונותיהן המעשיים, אלא דווקא בשל המראה הנקי שהן מוסיפות למרפסת.

עילית בונה גג אלומיניום

פרגולה דמויית עץ

אם בכל זאת התגעגעתם לפרגולת עץ הישנה ומראה העץ הטבעי "עושה לכם את זה" – יש לנו פתרון. פרגולות דמויי עץ, היא דבר אפשרי כיום ואף מבוקש ביותר. עד כמה הפרגולה הזו דומה לעץ? מניסיוננו נאמר שרק מבט מקרוב ומישוש הפרופיל במגע יד, מסגירים כי מדובר בפרגולת אלומיניום ולא בפרגולה מעץ אמיתי.

חיבור בין עמוד לגג בפרגולה

פרגולה בכל עיצוב, גודל או רמת גימור שתבקש

פרגולות האלומיניום ניתנות להזמנה אישית בארבעה גוונים צבע, בכל צורה וגודל ובכל רמת גימור. היתרון הוא בכך שהפרגולה הופכת להיות לחלק בלתי נפרד, להמשכו של המראה העיצובי של הבית. פרופילי אלומיניום, מעוטרים, עבים, בטקסטורת עץ – אם אתם יכולים לדמיין את זה – אנחנו בוודאי יכולים לייצר את זה…