סגירת מרפסות

סגירת מרפסת לחדר באיכות הגבוהה ביותר

רוצים להשאר בדירה שלכם ואין לכם מקום? חסר לכם חדר?

אנחנו נסגור לכם מרפסת לחדר ונאפשר לכם חיים במרחב גדול יותר. נעשה את זה בקלות ובמהירות. נספק לכם רעיונות עיצוביים, תכניות, מידע ושנים של מומחיות.

על סגירת מרפסת פתוחה בכלל ועל המומחיות של עילית בסגירת מרפסת לחדר עם פנלים מאלומיניום בפרט.

לעתים, בעזרת תכנון נכון של סגירת מרפסת אלומיניום ועם ביצוע ביצוע מעולה של עבודות אלומיניום, אנחנו יכולים ליצור חדר שגודלו מתאים בהחלט, שתהיה לו דלת כניסה נפרדת ולא ייאלצו לעבור אליו דרך חלל אחר. במקרה כזה נוסף לדירה חדר של ממש, וזוהי הצלחה תכנונית מלאה.

מזה 25 שנה חברת עילית אלומיניום לבניה קלה, מתמחה בייצור ופיתוח של מערכות מודולריות יעודיות למרפסות כולל גגות קלים מאלומיניום העומדים במפתחים גדולים ובעלי בידוד מעולה מחום וקור.

היתרונות בסגירת מרפסת

השאלה המתבקשת בתחילה, היא מדוע אני צריך לסגור את המרפסת הביתית שלי. אם אתם צריכים עוד כמה סיבות בכדי להשתכנע מדוע לסגור את המרפסת מלבד הסיבה שלרוב אין לה שימוש אמיתי, היא הסיבה שתמיד אנחנו צריכים עוד חדר. בין אם יש לנו עכשיו תינוק חדש ואנו רוצים שיהיה לו חדר משלו, בין אם המרפסת נמצאת בחדר השינה שלנו ותמיד חלמנו שיהיה גדול יותר ובין אם אתם מחפשים היכן להציב את המשרד הביתי שלכם.

בנוסף, הוספת חדר שלם לבית מעלה את ערך הדירה הרבה יותר מהורדת מרפסת, לכן אם אתם מחליטים למכור את הבית, אתם יכולים לבצע סגירה ולקבל מחיר גבוה הרבה יותר מעלות השיפוץ. אם המרפסת עדיין חשובה לכם והיא גדולה מספיק, תוכלו לסגור רק חלק ממנה ולהשאיר לעצמכם מרפסת נחמדה וכיפית לשימושכם היום יומי.

שאלות ותשובות

סגירה של מרפסות בעלית אלומיניום מתבצעת באופן פשוט למדי בשיטת הבניה הקלה. שיטה זו מתאפשרת על ידיד הבאת לוחות אלומיניום וחומרים מבודדים שמתחברים באופן אוטומטי לכל מקום, ומאפשרים בניה מהירה תוך זמן קצר מאוד לעומת בניה קלאסית של בטון וטייח. כך, העבודה לא רק מהירה ביותר, אלא גם פשוטה מאוד לקבלנים וצוות הבניה, והיא מאפשרת בניה שקטה וללא בלגן מיותר בתוך הבית למשך כל התהליך.

בנוסף, אם תחליטו שאתם רוצים להחזיר את המצב לקדמותו, תוכלו לקרוא לקבלן שביצע סגירת מרפסת, הוא יפרק את הלוחות ותוכלו לחזור בקלות יחסית אל המצב ההתחלתי מלפני שביצעתם סגירת מרפסת. הלוחות האלו לא יאבדו את השמישות שלהם, ותוכלו להעביר אותם אל מקומות אחרים ברחבי הבית או אל בתים אחרים לגמרי.

מעצם היותם של החומרים של בניה קלה כמותאמים לכל סגירה של מרפסת קיימת, הם צריכים להיות ברמת האיכות הגבוהה ביותר, זאת בכדי לשמור על בטיחותם ונוחותם של דיירי החדר החדש. לכן, מעבר לחוזק של לוחות האלומיניום, קיים גם חומר מבודד ששומר על חום אופטימאלי בחדר.

לשאלת הבניה הירוקה, נענה שהלוחות מגיעים באופן מותאם ולא מצריכים בטון ושאר חומרים אחרים שמשמשים בבניה קלאסית. בנוסף, האפשרות של העברת הלוחות ממקום למקום והשימוש החוזר בהם רק מעלה את היתרונות של בניה קלה  באופן הזה מבחינת איכות הסביבה.

שיטת בניה קלה וצורות שונות של סגירת מרפסת, לא מורידה שום אופציה שתרצו להוסיף ולעצב בתוך הבית ומחוצה לו, ואפילו מאפשרים סוגים שונים ומיוחדים של עיצובים שעדיין לא הכרתם. כך למשל, תוכלו לבקש שהלוחות יגיעו עם אפשרות לחלונות בעיצובים שונים, צבעים ייחודיים ועוד שלל אופציות שקיימת רק בתוך סגירה בשיטת בניה קלה.