פרגולה תלויה – לניצול מרבי של שטח המרפסת

פרגולה שמאפשרת ליהנות מהצללה מושלמת מבלי לתפוס משטח המרפסת.

התקנת פרגולות אלומיניום כאלה, נטולות רגליים המשמשות לתמיכה, מתאימה לאלו מכם בעלי המרפסות הקטנות אשר אינם מעוניינים לגרוע משטח המרפסת, אך גם לאלו המעוניינים בחזות נקייה יותר ללא הפרעה.

פרגולה תלויה לבנה

איך זה עובד?

פרגולה תלויה כשמה כן היא, פרגולה הנתלית מעל המרפסת באמצעות חיבורים חזקים במיוחד לקיר תומך, אשר נבדק ונמצא כקיר אשר מסוגל לשאת את משקל הפרגולה בתנאים שונים, בכלל זה רוחות חזקות וכדומה. התאמה והתקנה של פרגולה כזו מחייבת אנשי מקצוע שונים בתחום, בכלל זה מהנדסי בניה, על מנת להבטיח לכם לא רק הצללה, אלא רמת בטיחות גבוהה בתנאים השונים. רק לאחר אישור גורם מקצועי ומוסמך בתחום כי ניתן להתקין אותה בשטח הנתון, נעבור לשלב התכנון של הפרגולה (שנעשה אף הוא כמובן על ידי הגורמים המלומדים והמקצועיים ביותר) ורק לאחר מכן נמשיך לשלב הסופי, שלב ההתקנה.

פרגולה תלויה לבנה מרחוק

שומרים על השטח

בניית פרגולה מחייבת תשתית אשר תוכל לשאת את משקלה. לרוב, אנו מכירים פרגולות אשר נתמכות על ידי עמודי תמיכה המותקנים בארבע פינותיה או לחלופין פרגולה הנתלית על קיר ונתמכת בצידה השני באמצעות שני עמודי תמיכה בלבד. עם זאת, ישנה גם דרך אחרת. פרגולה זו מאפשרת לכם ליהנות מהצללה מלאה מבלי שיהיה צורך בהתקנת עמודי תמיכה. כאשר מדובר על מרפסות או גינות בעלות שטח קטן למדי, ביטול הצורך בעמודי תמיכה משמעותו למעשה שמירה מלאה על גודלה של המרפסת. כמובן שישנן גם מרפסות בהם תנאי השטח אינם מאפשרים התקנת עמודים תומכים, ובמקרים אלו היא הינה האופציה היחידה הנותרת פתוחה.

פרגולה בצבע קרם ביציאה מהסלון

זה תלוי בכם

לא בכל מרפסת יש הכרח בהתקנת פרגולה תלויה. ישנן לא מעט מרפסות וחצרות רחבות ידיים בהן ניתן לבנות כל פרגולה, ובכל שיטה: פרגולות עם רגליים, פרגולות עם מסגרת בטון וכיוצא בזה. עם זאת, גם במרפסות מסוג זה ישנם לא מעט אנשים המעדיפים להתקין אותה משיקולים עיצוביים. הפרגולה מאפשרת לכם להמשיך להימנע משילוב חומרי גלם שונים, כמו פרגולת אלומיניום, בסביבה הטבעית של המרפסת או הגינה, ולשמור על חזות טבעית ונקייה. היא מתאימה גם במקרים בהם ישנו צורך בפתרון הצללה נקודתי וקטן, כמו למשל פרגולות בכניסה לבתים.

פרגולה אפורה תלויה בכניסה לבנין

כל הפרגולות במקום אחד

חברת עילית אלומיניום מתמחה בבניית פרגולות ותוספות בניה שונות תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ושיטות בניה מתקדמות. צרו קשר לתיאום פגישת הכרות ללא התחייבות, בה נוכל לעמוד על הפתרון המתאים ביותר עבור המרפסת או הגינה שלכם. אצלנו תמצאו מגוון רחב של פרגולות, תלויות או לא, במגוון רחב של עיצובים, טקסטורות וצבעים להתאמה מלאה לעיצוב הקיים בבית ובגינה. אנו מתחייבים לעבודה מהירה ונקייה ברמת גימור גבוהה, וכמובן לשירות מקצועי, אדיב ואמין. נשמח לשמוע מכם.