פרופילים טרמיים

פיתוח מרכזי במערכות הבניה הקלה של עילית אלומיניום הוא הפרופיל הטרמי.

מסילת בסיס טרמית

מסילת בסיס טרמית

בעולם ובישראל ישנה חובה היום להכניס פרופילים טרמיים למערכות אלומיניום. הרציונל של פרופילי אלומיניום טרמיים הוא שבין האלומיניום הבא במגע עם החוץ לבין האלומיניום הנמצא בפנים הבית יש הפרדה של חומר פלסטי אשר אין לו מוליכות חום.

מסילה מקבלת טרמית

מסילה מקבלת טרמית

במקרים רבים יכולות להיות הפרשי טמפרטורה בין החוץ לבין הפנים של עד 40 מעלות. ללא הפרדה טרמית החום והרטיבות בתוך הבית יגרמו לכך שהאלומיניום הקר (כאשר אינו מופרד) יגרום לקונדנסציה (הקוות מים) על הפרופיל.

קודקוד טרמי

קודקוד טרמי

בכדי למנוע אגלי מים גם על פרופילי האלומיניום וגם על הקירות או התקרה, הטכנולוגיה היא פרופילי אלומינים טרמיים העוטפים את קירות המבנה פתחי החלונות והדלתות. במערכות הבניה של עילית אלומיניום כ-70 סוגי פרופילים שונים כגון מסילות בסיס, כיסוי, קודקוד, גיבלים, עמוד פינתי ועוד.(ראה קטלוג פרופילים).

גיבל שוית משתנה

גיבל זוית משתנה

הפיתוח מהווה פריצת דרך המעניק לבית יותר בידוד ומונע את תופעת "ההזעה" על הקירות והפרופילים. כתוצאה מכך מספקת עילית אלומיניום את מערכת הבניה הקלה האיכותית והמבודדת ביותר כיום לבניה הפרטית בקרת איכות קפדנית ותקנים בין לאומיים מאפשרים לך הבונה\אדריכל להינות משילוב מנצח בין פרופילים ,ופנלים אסתטיים מבודדי חום וקור שעושים את ההבדל.