בניה קלה, מהירה וחכמה לעומת בניה קלאסית

בניה קלה מביאה עימה לא מעט יתרונות

בשנים האחרונות ישנן שיטות חדשות הבאות להחליף את שיטת הבנייה הקלאסית המתבססת על יציקות ובטון. לשמחתכם הן מציעות לא מעט יתרונות חדשים במחירים ישנים.

שיטה של המאה ה- 21

ישנן שיטות שונות, חלקן מוכרות לכם יותר וחלקן פחות. עד לפני מספר שנים שימשה שיטת הבניה הקלאסית, זו שמבוססת על בטון, יציקות, לכלוך ורעש, כשיטה המובילה לכל סוגי הבניה והשיפוץ. עם זאת, בשנים האחרונות חלה מהפכה בתחום ושיטות מוכרות הולכות ונעלמות לטובת אחרות חכמות יותר, ירוקות יותר, קלות יותר, מהירות יותר, שקטות יותר. שיטה שכזו היא שיטת הבניה הקלה, המוכרת גם בשם בניה תעשייתית, בניה חכמה ושמות נוספים. שיטה זו מציעה שלל יתרונות על פני השיטות הישנות וכל זאת מבלי שתשלמו יותר. אם ככה, מה הפלא שהפופולאריות של השיטה נמצאת בכל עת במגמת עליה?

בניה מתועשת – עמידות שאין כמותה, גם ברעידות אדמה

שיטת הבניה המתועשת מתבססת על חומרי גלם איכותיים, המחליפים את הבטון שכולנו מכירים. פרופילי אלומיניום המשמשים לחיבור פנלים מבודדים , בעלי גמישות רבה המאפשרת העברת עומסים הן בצורה אנכית והן בצורה אופקית. משמעות הדבר היא כי שיטת הבניה הקלה מעניקה למבנה עמידות גבוהה בתזוזות של הקרקע, בכלל זה גם ברעידות אדמה.

בניה קלה – לשקט שלכם, תרתי משמע

הפנלים המבודדים, עליהם מתבססת שיטת הבניה הקלה, הינם בעלי יכולת בידוד גבוהה במיוחד, הן מבחינה אקוסטית והן מבחינות נוספות. הודות לכך, אתם נהנים מבידוד גבוה של רעשים חיצוניים (בניגוד למשל לקירות גבס), כמו גם מבידוד מעולה מפני שינויים קיצוניים בטמפרטורות, כך שאתם נהנים גם מחיסכון משמעותי בעלויות החימום והקירור של החלל.

בניה מהירה – זמן שווה כסף

שיטת הבניה הקלה מציעה לכם תהליך בניה או שיפוץ מהיר מאין כמותו. יומיים בלבד של עבודה נדרשים לצורך השלמת הבנייה בשטח המגורים, זמן קצר מאין שעור לעומת שיטות קלאסיות בהן העבודה נמשכת ונמשכת על חשבון איכות החיים שלכם ועל חשבון הכיס שלכם. מרבית העבודה בשיטת הבניה הקלה נעשית בשטח המפעל, הרחק ממקום מגוריכם, ושם נשארים גם מרבית הרעש והלכלוך המלווים את התהליך. אתם כאמור, צריכים להתמודד עם פחות מ- 48 שעות של עבודה בשטח הבית, מה שחוסך לכם הרבה כאב ראש וגם לא מעט כסף המשולם לאנשי המקצוע.

בניה חכמה – לקבל יותר מבלי לשלם יותר

על אף היתרונות הרבים שנלווים לשיטת הבניה הקלה, העלות שלה אינה גבוהה יותר מזו של אחרות. עובדה זו מתאפשרת בעיקר בשל תהליך העבודה הקצר והחיסכון הניכר בהוצאות על אנשי המקצוע האחראים לבניה אשר מתקזז עם עלויות חומרי הגלם האיכותיים, הנחשבים יקרים יותר מהחומרים המשמשים את שיטות הבניה השונות. משמעות הדבר היא אחת: תמורת אותו הסכום אתם יכולים לקבל הרבה יותר, אם ככה למה להתפשר על פחות?

יחד נגשים את המטרה

שיטת הבניה הקלה נחשבת כיום למובילה מאחרות, חדשות יותר וחדשות פחות. הסיבות לכך הן רבות, כפי שוודאי התרשמתם כבר בעצמכם. אם אתם רוצים ליהנות מתוצר איכותי במחיר ידידותי, אנחנו בעילית אלומיניום, המומחים לבניה קלה, נשמח לסייע לכם להגשים את המטרה. צרו קשר לתיאום פגישת הכרות ללא התחייבות בה נשמח לספר לכם עוד על שיטות בניה חדשות וחכמות הפותחות בפניכם עולם חדש של בניה ושיפוצים.