בניה מודולרית – מרכיבים את החלום שלכם

בנייה, קלה, מהירה, ירוקה ועוד- השם משתנה, השיטה לא.

לשיטת הבניה הקלה שמות רבים, ביניהם בנייה מודולרית. על יתרונות השיטה, שהעניקו לה את שמותיה השונים תוכלו לקרוא בכתבה הבאה.

שיטה אחת, שמות רבים לה

היא נחשבת לאחת משיטות הבניה המובילות כיום, בשל מגוון רחב של סיבות. כיום, היא מוכרת בשמות נוספים, המעידים על הסיבות השונות שהפכו אותה לכל כך פופולארית. בניה מהירה, בניה ירוקה ובניה מתועשת. איך ולמה דבקו בה השמות השונים? התשובות לפניכם.

אלומיניום ופנלים מבודדים

השיטה, כשמה כן היא. בניה המורכבת ממספר יחידות המחוברות יחד ליצירת השלם החדש. בין אם מדובר על תוספת בניה, סגירת מרפסת או בניית מבנים שלמים, בנייה מודולרית מתבססת על החיבור בין פרופילים העשויים מאלומיניום איכותי לבין פנלים מבודדים. חיבור זה לא רק מאפשר את בניית המבנה המבוקש, אלא גם מביא עימו יתרונות נוספים, כפי שניתן ללמוד מהשמות השונים של השיטה.

בניה מתועשת- העבודה נשארת במפעל

השם בניה מתועשת ניתן לשיטה מאחר ובשיטה זו רוב התהליכים הנלווים לבנייה נעשית בשטח המפעל, הרחק מן הבית שלכם, מהעיניים שלכם ומהאוזניים שלכם. הודות לכך, אתם נהנים משקט, סדר וניקיון לאורך מרבית שלבי התהליך. מקור נוסף לשם בניה מתועשת נמצא בעובדה כי ניתן בקלות ובמהירות לייצר כמות תעשייתית של הפרופילים והפנלים המשמשים לבניה.

בניה מהירה- אין יותר טוב מזה

לא בכדי היא זכתה בשמה השני, בניה מהירה. פחות מ- 48 שעות עבודה נדרשות בשטח הבית על מנת להשלים את העבודה ולהעניק לכם תוצר מוגמר ברמה גבוהה, הן מבחינה בטיחותית, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית. מאחר וכפי שציינו מרבית העבודה נעשית במפעל, אתם נהנים מתהליך עבודה קצר במיוחד, המלווה כמובן גם בפחות רעש, לכלוך ובלגן.

בניה ירוקה- ידידותית לכם ולסביבה

בניה ירוקה הוא שם נוסף לשיטה. גם כן, השם ניתן לה מסיבה ברורה. שיטה זו נחשבת לשיטה ידידותית לסביבה בשל מספר סיבות. חומרי הגלם של השיטה תורמים ליצירת מבנה מבודד, יותר מבכל שיטה אחרת, דבר המסייע לחסוך בכמויות האנרגיות הנצרכות לצורך חימום וקירור החלל. בנוסף לכך, מאחר ומרבית העבודה נעשית בשטח המפעל, הפסולת המלווה לתהליך הבניה נותרת ברובה בשטחים המיועדים לתעשייה ובכך נמנע זיהום אוויר מיותר בסביבת המגורים שלכם.

תזכרו את השם: עילית אלומיניום

אם אתם מתעניינים בשיטת בנייה מודולרית, או בכל שם אחר בו תרצו לקרוא לה, חברת עילית אלומיניום היא הכתובת בשבילכם. בלמעלה מ- 30 שנות עבודה, בנינו את שמנו כחברה המובילה בתחום הבניה המודולרית, בעבודה קשה, מוצרי גלם איכותיים, רמת גימור מדויקת ושירות אנושי, אמין, חם וסבלני. אנו עושים מאמצים רבים על מנת להעניק לכם, הלקוחות, את התוצאה עליה חלמתם בדרך היעילה, החסכונית, הקצרה והנוחה ביותר. לקבלת פרטים נוספים על השיטה, צרו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה ובקשה.