חדר שמש – סגירת אלומיניום עושה את ההבדל

באקלים הישראלי – חדר שמש בבניה קלה הוא מצרך יעיל ומבוקש. הצללה בקיץ, קירוי בחורף ומגוון אפשרויות טכנולוגיות המבטיחות תנאי אקלים אידיאליים בחדר, בכל זמן ובכל עונות השנה. עם חלונות זכוכית ענקיים ופרופילי אלומיניום בקווים נקיים –  הוא חלומו של כל בעל בית.

כשמדברים על חדר מסוג זה– מדברים על מרפסת שמש, או כל חלק אחר של המבנה, העובר סגירה. להבדיל מסגירה רגילה של חדרים או מרפסות, סגירה של חדר שמש באמצעות פרופילי אלומיניום וזכוכית, מבטיחה יתרונות רבים למשתמש, כמו גם הנאה צרופה בכל עת. חדרי שמש רבים ניתן למצוא בבתים פרטיים, אך גם עבור בתי עסק כמו מסעדות, בתי קפה וגם בבנייני משרדים.

חדר שמש בבית חד קומתי

במה שונה סגירה מזכוכית?

סגירה של חדר על ידי זכוכיות ופרופילי אלומיניום מבטיחה שני דברים מרכזיים: כמעט לפתיחה ולסגירה: באמצעות תכנון, בניה והתקנה מקצועיים, ניתן לבנות את חדר השמש בהתאמה אישית, בהתאם לגודל החדר, למיקום שלו בבית ולמידת החשיפה שלו לשמש (או לגשם). בצורה כזו ניתן להחליט על מספר זכוכיות קבועות, לעומת מספר חלונות פתיחה, חלונות הזזה, דלתות פתיחה ועוד.

חדר עם חלונות בקומה גבוה

יתרה מכך, ניתן להזמין חדר המאפשר פתיחה כוללת (או אפילו הסרה מלאה) של קירות הזכוכית, כך שכל שנשאר לכם הוא הגג. ניתן לראות זאת לעיתים קרובות בבתי קפה ובמסעדות. כשמדובר בבתי קפה ומסעדות לרוב זה נקרא בשם סגירת חורף. זו גם הסיבה שהחדר הוא הפתרון הטוב ביותר לכל עונה בשנה. תוספת עיצובית מרשימה לבית: החדר הוא ללא ספק הפנינה של הבית. מקום אידיאלי לאירוח, להסעדה או למנוחה קלה – חדר הצופה לגינה או לנוף עוצר נשימה, הוא נכס אמיתי לאיכות חיים במרחב הביתי. לכל חדרי השמש ניתן להוסיף סוככים חיצוניים, וילונות פנימיים מעוצבים, חלונות כהים ואף לתכננו ברמה אדריכלית בכל רמת גימור שתבקשו.

סגירת מדיה בקומה גבוה

סגירת מרפסת ליצירת חדר שמש

רוצים להפוך את המרפסת שלכם לחדר שמש? אין שום בעיה! נשמח לעזור לכם להגשים זאת. סגירת המרפסת בעצם תהפוך אותה למרפסת מקורה, באמצעות פנלי אלומיניום המשולבים בחלונות זכוכית וגג אלומיניום. פנל מבודד מאלומיניום, איתו עילית אלומיניום בונה בשיטת הבנייה הקלה, מאפשר בידוד של הטמפרטורה ובידוד מפני רעש. בנוסף, מערכת פרופילים תרמית מיוחדת מונעת רטיבות בנקודות החיבור והפרשי טמפרטורה בין החוץ לפנים. בעזרת פנל מבודד לגג ניתן להשלים את עיצוב הגג הקיים. הפנלים המבודדים עם פטנט של עילית אלומיניום לחיבור בין פנל אחד לשני מתאימים בקלות למבנים חדשים או קיימים. נעילות הפנלים מוצעות ע"י עילית בשלושה פטנטים שונים, מחזקות את מבנה הגג ומונעות דליפות.

ומה בנוגע לגג?

כפי שציינו קודם לכן, סגירה של חדר היא עניין המביא עימו בשורה טכנולוגית אמיתית. כיום ניתן להזמין חדרי שמש עם גגות הזזה חשמליים, המאפשרים משחק בין אור לצלף, בהתאם לשעה ביום ולעונה בשנה. שימו לב לזה: ניתן לחבר גג הזזה חשמלי, או אפילו תקרת זכוכית למערכת בקרת אקלים ממוחשבת המאפשרת שליטה מלאה על בקרת אקלים בחדר. את אותה המערכת ניתן לחבר למערך התאורה בחדר ולשלוט גם על מידת האור הממלא אותו. בשילוב פרופילי אלומיניום להבדיל מפרופילים מחומרים שונים, קורות (פרופילי) האלומיניום מבטיחים חוזק ועמידות לאורך שנים רבות. האלומיניום, הנחשב לחומר חזק במיוחד, אינו מחליד, אינו מתרחב, או מתכווץ, אינו סופג מים ואינו חשוף למזיקים.

מרפסת שמש בחצר הבית

יתרה מכך – הוא מגיע עם אחריות של 10 שנים, עובדה המצביעה על הבטחה אמיתית לשירות מהימן לאורך זמן רב. גם המרכיב העיצובי של פרופילי האלומיניום נושאים עימם בשורה חדשה. להבדיל מקורות האלומיניום מהדור הישן, כיום ניתן ליהנות מקורות אלומיניום ברמת גימור משתנה, המותאמת ללקוח בהתאם לקו העיצובי של יתר הבית. ניתן כיום להזמין פרופילי אלומיניום במראה עץ אמיתי, שרק מגע יד מסגירה את העובדה שמדובר באלומיניום. עם נתונים מרשימים כאלו, אין זו הפתעה שחדרי שמש מאלומיניום וזכוכית הפכו ללהיט ענק בארץ ובעולם. אנו מזמינים אתכם לשמוע עוד על סגירת חדר בפגישה פנים אל פנים. נשמח לסייע ולעמוד לרשותכם בכל עניין.