חניה לרכב – מקנה הגנה מפני נזקים אפשריים

חניה לרכב מאלומיניום שומרת על חיצוניות הרכב, אך גם מפני גנבים

כיום, במיוחד בערים הגדולות, חניה לרכב היא מצרך נדיר עד כדי כך שחניה הפכה לפיסת נדל"ן מבוקשת לא פחות מן הבתים אליה היא צמודה. לאור זאת, לא מפתיע כי בשנים האחרונות תחום הקירוי של החניות צמח וגדל משמעותית ומציע כיום מגוון צורות, צבעים ועיצובים.

חניות לרכב בבית

 

חניה מקורה לרכב

הביקוש הגובר עבור חניה מקורה לרכב נובע משני צדדים של אותו מטבע.

מצד אחד, הדרישה לקירוי החניה מגיע מצד בעלי מכוניות המייחסים ערך רב לשמירתן. על ידי קירוי חניה לרכב מובטחת שמירה מרבית על חזותה של המכונית, שכן החניה מגנה עליה מפני נזקי מזג אוויר שונים כמו גשם, ברד, שמש יוקדת וכדומה. יתרה מכך, חניה מקורה מגנה על המכונית גם מפני 'פסולת' הציפורים, נשורת עלים וכן הלאה.

מן הצד השני, שיטת הבניה הקלה, המתבססת על בניה באמצעות אלומיניום, מאפשרת בנייה של חניות במגוון רחב של עיצובים ומביאה גם היא לעליה בביקוש.

חניית רכב מעוצבת

שיטת הבניה הקלה, מבוססת על האלומיניום, שנחשב לאחד מחומרי הגלם החזקים ביותר שעומדים לרשות האדם. הודות לכך חניות הנבנות מחומר זה נחשבות לחניות חזקות, עמידות במיוחד, קלות לתחזוקה, מבודדות מחום וקור ועוד. אם לא די בכך, בדרך זו נבנות החניות בקלות ובמהירות.

חניה לרכב בעבודה

אך לצד הפרקטיות שלהן, אלו הנבנות בשיטת הבניה הקלה, מתאפיינות גם באסתטיות רבה. חניות מאלומיניום ניתן לעצב כמעט בכל עיצוב העומד לנגד עיניכם. חניית רכב מעוצבת בקווים נקיים, מודרניים ויוקרתיים, או בעיצובים ייחודיים לכם. מגוון האפשרויות הוא רחב, כמו גם מגוון הצבעים מהם תוכלו לבחור. בדרך זו גם תוכלו להתאים את עיצוב החניה במידת הצורך לעיצוב הקיים כבר של חזית הבית.

חניה לרכב – שער עצמי

על מנת לשמור על הרכב לא רק מבחינה חיצונית, אלא גם להגן עליו מפני גניבות כיום נהוג להוסיף שערים לחניות הרכבים. בין אם מדובר בשער חשמלי, אשר נפתח ונסגר באמצעות הפעלה מרחוק, ובין אם מדובר בשער ידני, שערים אלו מקנים הגנה מפני פריצות וגניבות של רכבים. חניות עם שער חשמלי/ ידני אינן מסובכות יותר לבניה מחניות ללא שערים, הן פשוט עולות קצת יותר כסף.

חניה סגורה מקורה בבית

הצללה לרכב – לא רק בחצר הבית

כיום חניה, הנבנית מאלומיניום בשיטת הבניה הקלה, פופולארית מאוד גם בקרב בתי עסק שונים, המעוניינים לקרות את חניית רכבי החברה. זאת מתוך הכרה כי השקעה חד פעמית בבניית החניות מחזירה את עצמה במהרה על ידי שמירה על ערכן של המכוניות, ויתרה מכך הגנה עליהן מפני גנבות. בנוסף, אין כל בעיה לבצע הצללה לרכב מאלומיניום גם כאשר נדרשות חניות כפולות ויותר, כמו במקרים של חניות מקורות לרכב בבניינים משותפים.

חניה מקורה לרכב בעסק

גגון לחניה לרכב של עילית אלומיניום

אם גם אתם רוצים לשמור על ערכו של הרכב ולהגן עליו מפני גניבות, עילית אלומיניום מציעה גגון לחניה לרכב במגוון רחב ועשיר של עיצובים. בחברת עילית אלומיניום צוות מקצועי ומיומן בשיטות הבניה המהירה אשר ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. תוכלו להתרשם מהמבחר העשיר של עבודות ועיצובים שביצענו אצל מאות לקוחות מרוצים.