פרגולה למרפסת – להנות מהמרפסת כל ימות השנה

פרגולה מאלומיניום מבית עילית אלומיניום- איפה שפרקטיות ואסתטיות נפגשים

על מנת להנות מהמרפסת שלכם בכל ימות השנה, כל מה שאתם צריכים זה פרגולה שתגן עליכם מפני קרני השמש היוקדות בקיץ ומפני גשם זלעפות בחורף.

פרגולה לבנה במרפסת כניסה לבית

ליהנות מהמרפסת כל ימות השנה

היא מאפשרת לכם לשבת במרפסת בכל ימות השנה, ללא כל תלות במזג האוויר ובעונות השנה. בין אם יורד גשם ובין אם השמש יוקדת וחמה, אתם נהנים מהגנה מלאה. הודות לכך, יותר ויותר אנשים מתקינים אותה  ומשביחים לא רק את הנכס אל גם את איכות חייהם. שיטות הבניה המתקדמות והחומרים המשמשים לעבודה הופכים את תהליך ההתאמה, הבניה וההתקנה של הפרגולה לפשוט וקל יותר מבעבר, אך לא רק. הודות לחידושים והפיתוחים בתחום התקנת פרגולות נעשית תוך זמן קצר במיוחד, כך שגם אם חשבתם לחכות עם ההתקנה לעונה הבאה, אין לכך כל סיבה.

פרגולה לבנה בכניסה לבית לבן

על חומר ועל דרך

כיום נהוג לבנות פרגולה העשויה מחומר האלומיניום. השימוש באלומיניום מבטיח לכם פרגולה קלה מחד, אך חזקה במיוחד מנגד. אחד היתרונות הגדולים של פרגולה העשויה מאלומיניום הוא הצורך המועט בתחזוקה שוטפת. בניגוד לפרגולות עץ המצריכות תחזוקה קבועה על מנת לשמור על מראה נקי ומעוצב, כאשר מדובר על פרגולות אלומיניום הצורך הזה הולך ונעלם. האלומיניום הינו חומר עמיד, שאינו מחליד ולכן מתאים לשימוש בכל תנאי מזג אוויר. יתרה מכך, השימוש באלומיניום נחשב בטוח יותר, מאחר ושלא כמו העץ, האלומיניום איננו חומר דליק.

פרגולה לבנה מעל מרפסת

בניית פרגולה למרפסת בשיטת הבניה הקלה מאפשרת לכם ליהנות מתוצר מוגמר תוך פרק זמן קצר. בין אם מדובר בפרגולה הנשענת על מבנה הבית, פרגולה הנבנית בתוך מסגרת בטון, פרגולה התלויה בין שני קירות, פרגולה הנבנית באמצעות ארבע קורות תמיכה או בכל צורה אחרת המתאימה למבנה המרפסת והבית.

עולם שלם של עיצובים

פרגולה הנבנית מאלומיניום פותחת בפניכם עולם בלתי נדלה של עיצובים מרהיבים וקשת רחבה של צבעים. השימוש באלומיניום מעניק לכם יכולת משחק גבוהה, כך שמאותו החומר ניתן לבנות גם פרגולה בקו נקי והייטקיסטי וגם פרגולה דמויית עץ בעלת מראה עדין ורומנטי. למעשה, השימוש באלומיניום מאפשר לכם גם להתאים את עיצוב הפרגולה לעיצוב הקיים בבית או במרפסת, כך שהיא תראה כאילו נבנתה יחד עם הבית. כמובן שבתכנון העיצוב יש להתחשב גם בשיקולים נוספים כמו חוזק המבנה, צפיפות הגג (האחראית על מידת השימוש שתעשו במרפסת בימים גשומים) ועוד.

פרגולה לבנה ביציע מהסלון

מתחייבים לתת לכם את הטוב ביותר

כאמור, בשנים האחרונות יותר ויותר מרפסות מקורות באמצעות פרגולה, על מנת להבטיח ליושבים בה הנאה מרבית לאורך כל ימות השנה. הפיתוחים שנעשו בתחום, הן בחומרים המשמשים לבניה והן בשיטות המשמשות לבניה, מאפשרות לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממרפסת מקורה תוך פרק זמן קצר במיוחד. חברת עילית אלומיניום מתמחה בבניית פרגולות אלומיניום למרפסת ומתחייבת לזמן אספקה והתקנה קצרים במיוחד, תוך שמירה על רמת גימור גבוהה ביותר. צרו קשר לתיאום פגישת הכרות ללא התחייבות מצידכם, אנחנו מנגד מתחייבים להעניק לכם את המוצר והשירות הטובים ביותר שתוכלו למצוא.