פרגולות אלומיניום – שימוש ותחזוקה של פרגולת אלומיניום

השימוש בפרגולות אלומיניום דמוי עץ יכול להיות מגוון מאוד ובדרך כלל תחת קורת פרגולה מתבצעת עיקר הפעילות הכיפית שלנו בחצר. כיף להזמין אורחינו לבוא לשבת איתנו תחת פרגולה יפה שבנינו בחצר.

משנה היכן בחרנו להקים אותם, אם אלו פרגולות לחצר שלנו, או למרפסת שלנו, בכל מקום אפשר להציב פרגולות. חשוב להזכיר גם שבשונה מהרבה חומרים אחרים המשמשים לבניית פרגולות, האלומיניום הוא ידידותי ביותר, הן להתקנה והן לתחזוקה. זה המקום בו נקבל את אורחינו או שנסעד את האורחים שלנו על השולחנות המפוארים.

פרגולות אלומיניום – מה צריך לדעת?

בכלל, היום כשמאוד קשה לבנות בית וצריך לקבל רישיון לכל דבר, הקמת פרגולות הפכו למאוד פופלריות, הן בשל המחיר, מהירות הביצוע והיופי שבהן. אז אם אתם חושבים על החצר שלכם ורוצים לנצל בה את המקסימום ללא ספק תרצו לבחור בפרגולת אלומיניום.

הפרגולה היא פינת חמדה רצינית בחצר שלכם. ובקלות ניתן לתלות מנורה על הפרגולה ולרהט אותה בכיסאות ושלוחן והרי לכם פינה חמימה בחצר. הן בשעות הערב והן בשעות הבוקר בהם השמש הקופחת וקרניה יחסמו על ידי הפרגולה שלנו.

אז למה לבחור דווקא בפרגולת אלומיניום דמוי עץ?

אנשי מקצוע מורשים שעובדים עם מוצרינו יקימו עבורכם בקלות פרגולות הצללה מאלומיניום בטקסטורת עץ ובמחירים שאפשר לעמוד בהם. ולא נשכח את היתרון שבחומר, את פרגולות האלומיניום אנו מייצרים ממיטב החומרים ולפי תוכנית הנדסית מאושרת.

חשוב גם לציין שהפרגולות שלנו אינן חשופות, או חשופות פחות ובטח שלא כמו פרגולות העץ, אל פגעי מזג האויר, הגשם לא נספג באלומיניום והשמש לא קופחת בהם, פרגולות אלו מאוד עמידות ולרוב זהו השיקול העיקרי שיכריע את ההחלטה בין בנייה והרכבה של פרגולה מאלומיניום לעומת פרגולות מכל חומר אחר.

פרופילים טרמיים

מערכת פרופילי אלומיניום טרמית מונעת רטיבות ו"הזעה" בנקודות החיבור בזמן הפרשי טמפרטורה בין הפנים לחוץ.

עלות הבניה

בעקבות העובדה שאין צורך בכמות עובדים מסיבית ובאתר בניה שלם, העלות של בניה קלה זולה בצורה משמעותית.

להמשיך להתגורר במבנה

מכיוון שהבניה שקטה ומהירה, ניתן בזמן הבניה להתגורר עדיין במבנה ואין צורך לעבור לרגל שיפוצים.

בידוד מעולה

בניה קלה נחשבת לבעלת כושר בידוד גבוה ביותר, שומרת על הטמפרטורה הקיימת ומונעת מרעש ורטיבות לחדור פנימה.

בניה מהירה

בניה קלה זו שיטה שמאפשרת לבנות במהירות רבה וחוסכת המון זמן עבודה.

ניקיון

בניה קלה נעשית בסביבה נקיה מאוד באופן יחסי לאתר בניה רגיל ונחשבת גם לבניה ירוקה שלא מזהמת את הסביבה.
ליעוץ מקצועי ללא תשלום וקבלת הצעת מחיר משתלמת