פרגולות אלומיניום דמוי עץ

עמידות גבוה, עיצוב מגוון, בניה מהירה

בעבר, ידעת שאם אתה מעוניין להקים מבנה מסוים, קיים צורך בתהליך בניה שלם הכולל רעש ולכלוך עם אתר בניה כלומר: דחפורים, משאיות בטון, חול ועוד.. היום יותר ויותר אנשים מבינים שיש פתרונות נוספים ואין בהכרח צורך בכל זה. אפשר גם לבנות בשקט ובצורה נקייה.

בניה כזאת מאפשרת באמצעות חומרים קלים יחסית (בניגוד לבלוקים או בטון) לבנות בקלות וביעילות חדרים שלמים ולאפשר פתרונות בניה למרבית הצרכים הקיימים.

תומך קיר לקורה מקבילה
קורת הצללה
קורה תומכת7.5cmx20cm
עמוד ריבוע סיבי עץ
קורות מקבילות 16.5cmx5cm
סיומת מעוגלת
סיומת משופעת

היתרונות של פרגולות אלומיניום דמוי עץ

במהלך השנים נהגו לבנות בארץ פרגולות מעץ. עם זאת, מאחר ופרגולות אלו דורשות תחזוקה שוטפת ומתבלות באופן מהיר יחסית, פיתחנו את פרגולת ההצללה מאלומיניום במראה עץ מושלם.

לפרגולות האלומיניום דמוי עץ של עילית אלומיניום ישנן יתרונות רבים:

 • קלות וחוזק החומר – האלומיניום הנו חומר קל יחסית אך חזק מספיק בכדי
  להחזיק את מישור הסרגלים.
 • תחזוקה אפסית – פרגולות אלו אינן דורשות תחזוקה שוטפת, מאחר
  והאלומיניום אינו מחליד ועמיד בכל מזג אוויר במשך שנים רבות.
 • חומר שאינו דליק – פרגולות מחומר זה אינן דליקות כמו אלו אשר עשויות מעץ.
 • עמיד בפני חרקים ופגעי מזג האוויר
פרגולת אלומיניום דמוי עץ במגוון צבעים לבחירתכם -
 • חום ספרדי
 • שמפניה
 • אפור
 • מהגוני
 • לבן

שאלות ותשובות

פרגולות אלו עדיפות על פרגולות קלאסיות מעץ בהרבה מובנים שונים. אחד מהם, שחשוב ביותר ומשליך על שאר היתרונות, הוא יתרון העמידות. פרגולה שעשויה מעץ צריכה לעבור ציפויים רבים של לקה וחומרים אחרים בכדי שהיא תישאר איתנה, ללא סדקים וחזקה לאורך זמן. הלקה הזו, וגם הצבע שנמצא על העץ מתקשים להישאר עליו לאורך זמן, ועל כן צריך לתחזק אותם מדיי פעם בשביל שהפרגולה תישאר יפה, אבל גם חזקה.

אם בונים פרגולות אלומיניום, לא צריך לדאוג לסוגיית העמידות לעולם. פרגולה כזו, מיוצרת מחומרים חזקים ביותר שלא נרקב בגשם או נסדק בשמש. בנוסף, הצבעים שלה מקובעים בתוך פרופילי האלומיניום ועל כן פרגולה כזו איננה מצריכה צביעה מחדש של החלקים השונים שבה. כך, לא רק תחסכו כסף על קנייה מחודשת של חומרי תחזוקה שונים, אלא גם תחסכו זמן יקר שיתבזבז על טיפוס לגג הפרגולה, טיפול צביעה ועוד.

נשמח לספר לכם, שהטכנולוגיה של שנות ה-2000 מאפשרת לנו לעצב פרגולות בדמוי עץ שנראה בדיוק אותו דבר. תוכלו לעצב את כל החלקים של הפרגולה, מהעמודים ועד לתריסים שנמצאים למעלה, בדיוק באופן שבו נראות פרגולות קלאסיות מעץ. אבל לא רק פרגולות דמוי עץ יש בעלית אלומיניום – ניתן לעצב את הפרגולה שלכם בדיוק איך שתרצו. תוכלו לעשות אותן תלויות, פרגולות חשמליות שזזות על פי רצונכם, פרגולות בעיצוב אישי ועוד ועוד.

אחד היתרונות המיוחדים של פרגולות אלומיניום, היא האפשרות להפוך אותן לנוחות לישיבה גם בחורף. ניתן להרכיב גם בצדדים, בין העמודים, תריסים חשמליים ומסוגים שונים, שניתנים להורדה והזזה על פי הצורך. כך, כאשר השמש חזקה מדיי ובאה מכיוון אחד, ניתן להשתמש בתריסים בדי לווסת אותה, ובנוסף גם בחורף ולאטימה של הפרגולה לישיבה של פנים-חוץ הבית.

ממש לא. פרגולות אלומיניום אינן קשות להרכבה, ואפילו להיפך. כאשר אתם רוצים להרכיב פרגולות רגילות מבטון או מעץ, זה כרוך בהשקעה רבה של ניסור, דפיקת מסמרים, לכלוך ולעיתים אף יציקות בטון ואין סוף עבודה מסביב. במידה ואתם רוצים להתקין פרגולות אלומיניום, אתם מזמינים את הפרגולה שהכי משכה אתכם, מוסרים מידות ומקבלים תוך זמן קצר פרופילים קלים להתקנה וללא כל מאמץ. לכן, ככל שיש פחות חלקים להרכיב ולמדוד, כך גם ההתקנה פשוטה ומהירה, ואפילו הקווים והחיבורים נקיים הרבה יותר מפרגולה רגילה.

פרגולות בשיטת הבניה הקלה, פותרת את הבעיה של תחזוקה שותפת ובלתי פוסקת של הפרגולה כמעט באופן מיידי ומוחלט. בניה קלה עשויה ברובה דווקא ממוטות ופרופילי אלומיניום שונים, אשר מאפשרים לנו לבנות פרגולות איכותיות ועמידות בפני כל עונה בשנה. בין אם זו השמש החזקה של ישראל, או סופות הגשמים שפוקדות אותנו מדי פעם. כך, לא צריך לתחזק עץ, לשמר אותו או לצבוע אותו כל פעם מחדש.

במידה מסוימת כן. הבניה הקלה התפתחה מאוד בשנים האחרונות, ולכן ניתן לעצב אותה לסוגים שונים של מראות וחומרים. ניתן לצבוע אותה, לעצב את הפרופילים לצורות שונות שמתחשק, לשנות את צורת הסככה,להחליט על גודל הסככה או הפרגולה ולא על פי גדול הקרשים שניתן לספק. בנוסף, ניתן להוסיף גם פרופילי אלומיניום דמוי עץ שנראים מעולה ומתאימים בדיוק לבקשה מיוחדת זו.

פרגולה דינאמית, אשר הופכת לפתוחה בקיץ או סגורה בחורף, מתאפשרת כמעט אך ורק על ידי טכניקת פרגולות בבניה קלה. שיטה זו מאפשרת לנו לבצע הקמה של בסיס הפרגולה מחומרים ועיצובים שונים, הוספת חלונות ושלל אביזרים אחרים, ובחורף הוספת שאר הפנלים שמכסים את הפרגולה והופכים את המסעדה לסגורה לחלוטין. בנוסף, ניתן להסיר את הפנלים לגמרי, לאחסן אותם במחסנים שונים, ולהחזיר אותם בשנה הבאה, לקראת החורף שמתקרב.

כמובן שלא רק בעלי מסעדות או בתי עסק גדולים יכולים להשתמש בשיטת זו. גם בתים פרטיים וכל אדם שמעוניין לבצע הקמה של פרגולה בשיטת בניה קלה יכול לקרוא לעלית אלומיניום ולבצע בנייה איכותיות ומוצלחות בדיוק על פי השאיפות האישיות שלו.

אחד מהיתרונות הגדולים של שיטת הבניה הקלה, היא האופן המהיר שבו הדברים קורים. אז כמו בבניה הקלה שמתאפשרת במבנים שונים, כך גם לגבי מרפסות או פרגולות שונות. כאשר אתם מגיעים להקים את הפרגולה האישית שלכם אשר עשויה מעץ או בטון, אתם צריכים לנסר, להקים יסודות, למסמר, להדק, לחזק, לצבוע, לטייח, לנקות ועוד. כאשר אתם רוצים לבצע את הבנייה בבניה קלה, אתם אך ורק לוקחים את היסודות והפנלים שהוכנו מראש עם הצבע והעיצוב המתאימים, ומרכיבים למקום על פי הסדר והנוחות. ללא בזבוז זמן מיותר, ואפילו ללא לכלוך או רעש.

אם כן, פרגולות אלומיניום ובשיטת הבניה הקלה, הן בעלות יתרונות רבים ומגוונים. הפרגולות האלה עמידות יותר בפני חילופי העונות השונות, עמידות לאורך זמן, קלות להקמה, איכותיות ובעלות מגוון רב של אפשרויות עיצוב, איכותיות לסביבה ונוחות לישיבה בכל יום וזמן נתון.