הצללה וחיפוי – פתרונות לכל עת ולכל שעה

החום דוהר אלינו בטמפרטורות גבוהות ואנו, כמו בכל קיץ, מחפשים פתרונות איכותיים לגינת הבית ולרכב. בין אם מדובר בכיסוי בסיסי לרכב, או בפרגולה יוקרתית למרפסת – פתרונות אלו מאלומיניום הם הבחירה הנכונה ביותר. הנה כמה סיבות טובות למה…

ישנן לא מעט שיטות הצללה לשימושים רבים ומגוונים. בניגוד לשנים עברו, כיום הלקוח הישראלי מודע לטיב החומר ולאיכות המוצר וכאשר הוא כבר מבצע רכישה הוא מבקש את הטוב ביותר. כזו היא כאשר היא עשוייה אלומיניום.

פרגולת הצללה בכניסה לבית

לעומת העץ והבטון הקלאסיים, האלומיניום נחשב לחומר הגלם האיכותי ביותר לבניה. יתרונותיו, בין השאר הם קלות העבודה עימו והיכולת לבנות את יסודות המבנה במפעל, באזור עבודה סטרילי ומדויק. גם עלות ההצללה באמצעות אלומיניום אינה נחשבת יקרה יותר מהשיטות החלופיות.

עילית אלומיניום מציעה ללקוחותיה פתרונות רבים באמצעות אלומיניום ופורסת בפניהם ניסיון רב וידע עשיר בתחום הצללות לבית ולגינה.

פרגולה לבנה להצללהגגות מבודדים ונפתחים

הפתרון הטוב ביותר להצללת הגינה בבתים פרטיים ובווילות הוא הרכבת גגות מבודדים או נפתחים. בניגוד לשיטת הבניה קלאסית, בשיטת הבניה הקלה הרכבת גגות הופכת להיות קלה ופשוטה. הגג ומרכיביו מיוצרים במפעל בהתאם למידות הרצויות והרכבת הגג נעשית בבית הלקוח ונמשכת לרוב (במקרים של גגות פשוטים) יום אחד בלבד.

יותר ויותר בעלי בתים צמודי קרקע מעדיפים את שיטת הגגות ומקימים לעצמם תשתית לסגירת חורף, כזו שאנו רגילים לראות בדרך כלל במסעדות או בתי קפה. במקרים של דירות פרטיות, סגירת הגג הופכת למעין חצי חדר נוסף לבית וממנפת גם את ערך הנכס.

פרגולת אלומיניום צמודה לבית

גגות הזזה

עילית אלומיניום עובדת מול השוק העסקי מדי יום. בתי קפה, מסעדות, ברים ובתי אוכל אחרים משתמשים בשירותינו להרכבת גגות הזזה. גגות אלה חופנים את כל יתרונותיו של גג רגיל, קרי איטום מלא ומוחלט בפני מים, בידוד ושמירה על טמפרטורה, סגירה הרמטית ללא חשש של פריצה וכמובן יופי ועיצוב משגע בהתאם לעיצוב עצמו. חשוב לציין שבידודו של גג הזזה מתייחס גם לרעשים כמו גשם, רוחות וסופות. עקב מזג האוויר המשתנה בארצנו גגות הזזה הפכו לפתרון מושלם עבור עסקים מהתחום האירוח וההסעדה ובבתים פרטיים

פרגולות מאלומיניום

דרך נוספת להצל היא על ידי הרכבת והתקנה של פרגולות מאלומיניום בטקסטורת עץ. גם כאן היצור נעשה במפעל מיוחד שעובד לפי תקנים מחמירים של בקרת איכות מיוחדת. עיצוב הפרגולה נעשה תוך שיתוף הלקוח ולפי רצונותיו. כיוון שאלומיניום הינו החומר המועדף היום בשוק והוא עצמו נוח לעיצוב ולמשחק הפרגולות הטובות ביותר שיש היום מיוצרות רק ממנו.

פרגולה תלויה ביציאה מהסלון

חניה פרטית מקורה

עילית אלומיניום מציע לכם גם חניה לרכב הפרטי. בתים צמודי קרקע מעדיפים היום את הרכב מקורה ושמור לצד הבית וכך בעצם ליהנות מחניה פרטית. הצללה לרכב של עילית אלומיניום מתאפשרת כחניה פתוחה, כלומר באמצעות קורות אלומיניום וגג אלומיניום איכותי, או כחניה סגורה – עם דלת חשמלית נפתחת, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

המומחים של עילית אלומיניום לשירותך

עילית אלומיניום הינה יצרנית מובילה בשוק האלומיניום בישראל. החברה שמה לעצמה מטרה לספק את הפתרונות הטובים ביותר בשוק והיא בחירתם של אנשי המקצוע המובילים בתחום. עילית אלומיניום מספקת מגוון רחב של פתרונות כמו סגירת מרפסות, בניה מהירה, הצללות ופרגולות, תוספת בניה ובניית מרפסות שמש. ברשותנו קשת רחבה של מוצרים כמו פנלים מבודדים, לוחות אלומיניום וכך הלאה. החברה עומדת מאחורי כל מוצר מביתה ומספקת 10 שנות אחריות.